Toshiba Notebook Tamir Servisi

Olarak Toshiba marka Notebook cihazlarınızın tüm sorun ve problemlerine çözüm bulup, ücretsiz arıza tespiti yapmaktayız.Bize 0850 441 1773 telden ulaşabilirsiniz.

Arıza tespiti yapıldıktan sora o anda ya da telefon ile bilgi verilerek müşterinin isteğine bağlı uygulama yöntemlerini kısa sürede yaparak teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Müşteri istememesi durumunda ücret talep edilmeden cihaz müşteriye teslim edilmektedir. Kurumsal hizmet anlayışı içinde hareket edilerek tüm işlemler bilgi verilerek yapılmaktadır. Bu hizmetleri istediğiniz zaman bizden alabilirsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden arızanızın ne olduğu öğrenebilir, tespitten sonra iş gücü kaybı yaratmadan iki ya da üç iş günü içinde teslim alabilirsiniz. Kendi markası ile çözümler sunan, profesyonel çözümler getiren hizmetlerimiz ile garanti sunmaktayız. Acil veri kurtarımları ile acil çözümler sunmak için donanımlı atölyelerde bilgi sahibi personel ile çalışma yapılmaktadır.

Toshiba Notebook Tamir Servisi Kullanım Avantajları

Toshiba Notebook tamir servisi, Teknolojik uygulamalar ile çözümler getirir ve zaman kaybınızı ortadan kaldırır. Gerekli çözümleri sizin onayınız olmadan uygulamaya almaz. Yapılan her işlem için garanti sunmaktadır. Gerekli işlemler sonrasında garanti kapsamında karşılaşılan problemlerde müdahale imkânlarını ücret talep etmeden sunmaktadır. Bunlarla birlikte avantajlarınız arasında,

  • Tespit sırasında ücret ödeme

  • Yapılması gereken parça değişimlerinde kendi markası kullanılması ve bundan yararlanılacak garanti kapsamında iki yıl boyunca tekrar karşılaşılacak problemlerde müdahale ya da değişim hakkına sahip olma

  • Onarım ve tamir sonrası garanti kapsamında kullanım imkânına sahip olma

  • Uzayan vakit kayıplarının önüne geçerek, iş gücünü hafifletme ve üç iş gününde teslim alma

  • Teknolojik bilgi paylaşımı ile kullanıcı faydalarını arttırmak.

Uzun kullanım süresi kazancı ile birlikte ödeme kolaylıkları sunulması ve gerekli uygulama işlemlerin zamanında yapılması gibi avantaj sahibi yapmaktayız.

Toshiba Notebook Tamir Servis Aşamaları

Toshiba Notebook tamir servisi cihazın gerekli arıza tespiti yaparak, ortaya çıkan Problemler karşısında, Toshiba LCD kablo kırılmaları ve bozulmalarına çözüm getiri. Toshiba Notebook adaptör bozulmaları ile ekran kartı değişimleri, kırılmalarına çözüm, renk bozukluklarına çözüm ve akran kartı arıza çözümleri getirir. Toshiba Notebook işlemci arızası ile harddisk değişimi ve onarımı üstlenmektedir. Bios şifre kırılımı, değişimi yapılmaktadır. Toshiba Notebook ekran değişimi, ekran floresan arıza giderimi yapılmaktadır. Toshiba Notebook Speaker arızası ve harddisk yedek alma işlemleri yapılmaktadır. Toshiba Notebook driver yükleme ve virüs taraması ile virüs temizleme işlemleri yapılmaktadır. Toshiba Notebook cihaz açılmadan arıza tespiti yapılmaktadır. Toshiba Notebook ekran ışığı problemleri, ekran ışı zayıflığı arıza çözümleri sunulmaktadır. Toshiba Notebook reset atımı yapılmaktadır.

Toshiba Notebook Tamir Servisi Kullanıcı Çözümleri

Toshiba Notebook tamir servisi arasında kullanıcıya çözümler sunarak, doğru bilgilendirme ile arıza onarımı yapmaktadır. Kullanıcı almış olduğu hizmet ile garanti kapsamına girerek güven oluşturulur. Anında çözüm üretimine gidilmesi ve sağlık süreç için uygulama aşamaları yapılmaktadır. Kullanıcıdan şikâyetler dinlenir, uygun ortamlarda öncelikle cihaz açılmadan teste tabi tutulur. Anında yapılabilecek müdahaleler olabildiği gibi aşamalı süreçte mümkündür. Orijinal parça kullanımı cihaz ömrünü arttıracaktır. Servisten kaynaklanacak sorunlar ya da parça temini firmadan kaynaklanacak sorunlar için her zaman çözüm üretilmekte ve gerekli işlemler yapılarak mağduriyet ortadan kaldırılmaktadır. Çoğunlukla yapılan yanlışlıklardan biri de yan sanayi parça kullanımıdır. Cihaza fazladan yorup adaptede problem yaşatabileceği gibi çabuk bozulma sağlayacaktır. Kişi bilinçsiz olduğu durumda sorun iki kat daha fazla yaşanabilir. Dışarıdan temin ayrıca garanti kapsamında olmayan ürün anlamına gelecektir. Ayrıca bir takma ve beraberinde oluşan problemler için ayrı bir ücret ödemesi yaratacaktır.